Výlet mladých hasičů

A naši malí  hasiči se 29. října  vypravili na výlet do Pece pod Sněžkou, kde si v Relax parku užili celou řadu atrakcí. Měli k dispozici horskou bobovou dráhu a obří skluzavky, vyřádili se na trampolínách, v lanovém parku si pak vyzkoušeli jízdu na kladce přes řeku a  jak jsou na tom s odvahou a obratností při překonávání …
Pokračovat ve čtení Výlet mladých hasičů

Rekonstrukce historické stříkačky

V měsíci září začaly práce na celkové rekonstrukci historické hasičské stříkačky, která byla zakoupena v měsíci květnu. To z toho důvodu, že kovové díly byly značně zkorodované a dřevěné součásti byly napadené škůdci. Svoji premiéru by stříkačka měla mít v roce 2012 u příležitosti 130. výročí založení našeho sboru.

Výjezdy k zásahům

Dne 22. června jsme zasahovali v ulici Na Obci při odstraňování spadlého stromu z komunikace a 6. července jsme byli požádáni o pomoc při likvidaci nebezpečného hmyzu v obci Bukovina na okrese Trutnov, kde právě probíhaly přípravy na letní dětský tábor pro předměřické děti.

Humanitární sbírka

Dne 11. června jsme v hasičské zbrojnici uspořádali humanitární sbírku letního a zimního oblečení, lůžkovin, domácích potřeb, peřových přikrývek a polštářů. Celkem jsme shromáždili asi 3 tuny humanitárního materiálu. Chtěli bychom jménem všech lidí, kteří se z různých důvodů ocitli v krizové životní situaci, touto cestou poděkovat za vstřícný přístup k této akci.