Vítání prázdnin

20260619_172104

V letošním roce jsme prázdniny přivítali poněkud netradičně, v pátek 19. června jsme se s dětmi vypravili do Parku Na Větvi. Děti se vyřádily v lanovém centru, kde si otestovaly své motorické dovednosti, prošly si síťové bludiště v korunách stromů a vyzkoušely si sjezd v tobogánu. Po malém občerstvení jsme vyhodnotili soutěž „Požární ochrana očima dětí“ a krátkou procházkou lesem jsme ukončili výlet v přírodě. Přejeme všem hezké prázdniny a užívejte si krásné letní dny.