Výjezd jednotky k požáru

Ve čtvrtek 14. ledna v odpoledních hodinách jednotka vyjížděla do Sendražic k rozsáhlému požáru haly. 6

Výjezd jednotky

Ve středu 6. ledna jednotka v obci prováděla mytí komunikace.20210106_100429

Aktivní advent

I v době adventu můžeme být hraví a kreativní. Mladí hasiči nebo ostatní děti se mohou zapojit do této hry a postupně odškrtávat, co všechno se podařilo. Splnění námětů vyfoťte a pošlete.

Vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí

Také v letošním roce proběhla výtvarná a literární soutěž Požární ochrana očima dětí, které se zúčastnili žáci Základní školy a mladí hasiči.

Hrajeme hry, tvoříme, soutěžíme

Na základě přijatých opatření byla zakázaná i zájmová činnost a my jsme se opět nemohli scházet, chodit do přírody, sportovat, ani jezdit na výlety. Proto jsme se zapojili se do projektu, jehož cílem bylo představovat naše náměty a nápady, jak se vyrovnáváme se současnou situací, nebo co připravujeme apod. S pomocí sociálních sítí jsme si předávali drobné každodenní činnosti a náměty, které měly dětem zpestřit dny v nouzovém stavu a rovněž propojit hasičskou komunitu.

Co jste mladí hasiči, co jste dělali v té době koronavirové?

V souvislosti s mimořádnou epidemiologickou situací nabízíme pomoc seniorům, osamoceným lidem a osobám se zdravotním omezením, kteří si sami nedokážou obstarat potraviny, léky, hygienické potřeby nebo jiné služby nezbytné pro chod domácnosti.

20200415_094153

Hasičská zbrojnice uzavřena

Na základě přijatých opatření v souvislosti s přenosem nákazy koronavirem je od 14. října 2020 do odvolání uzavřena hasičská zbrojnice pro veškeré volnočasové aktivity.20201025_090633

Drakiáda