Hasičská fontána

Druhý červencový víkend patřil v České Skalici tradičně Tropické charitativní pouti.20200711_222120

Na prostranství u restaurace Tropical se sjelo několik desítek pouťových atrakcí a stánků. Největší pouť v širokém okolí navštívilo od pátku do neděle několik tisíc lidí. O jejich zábavu se starala celá řada umělců. K vrcholům sobotního večera patřila hasičská vodní fontána se světelnými efekty a ohňostrojem, na které se podíleli členové naší jednotky s technikou. Byla to nádherná podívaná, kdy 42 vodních proudů vytvořilo nevídaný světelný koncert a vodní balet několika tisíc litrů vody. Na závěr se rozezněly hasičské sirény doprovázené modrými majáky. Výtěžek z této akce byl věnován Ústavu sociální péče  v České Skalici a dětem postiženým mozkovou obrnou.