SDH Předměřice nad Labem vyhlašuje fotografickou soutěž o vytvoření originální roušky.

Do soutěže se mohou přihlásit děti kolektivu mladých hasičů a jejich rodiče. Rouška musí být vyfocena na obličeji soutěžícího, jedna rouška – jeden soutěžící- jedna fotografie, fantazii se meze nekladou.

Fotografie s kontaktem zašlete na e-mail: medas@sdhpredmerice.cz nebo přes WhatsApp na tel. 724 073 989.

Zaslané fotografie budou zveřejněny na webu www.sdhpredmerice.cz v záložce Soutěž Rouška, kde se na všechny roušky soutěžících můžete podívat.

Všichni soutěžící obdrží odměnu. Uzávěrka soutěže je 17. května 2020.

Těšíme se na výtvory našich umělců.

Cílem této akce je ukázat, že nosit roušku není žádná ostuda a že jsme v tom všichni společně! Nošení roušek či jiných ochranných pomůcek se stalo součástí každodenního života nás všech. Je to něco nové, něco co tu ještě nebylo, na co nejsme zvyklí. Ale v současné době to má smysl.