Mladší a starší děti

Víkendový tábor

Ve dnech 25.-26. května 2024 připravujeme pro děti víkendový tábor. Z organizačních důvodů tato akce proběhne v kempu Hluboký u Holic. Ubytování bude ve čtyřlůžkových chatkách, k dispozici je sociální zařízení s teplou vodou a společná kuchyňka, rybník má písčitou pláž, bazén s pitnou vodou pro děti, hřiště, minigolf a další aktivity. Přibližná cena za ubytování je cca 200,-Kč/osoba + strava cca 200,-Kč/osoba.

Předpokládaný odjezd je v sobotu v dopoledních hodinách, návrat v neděli odpoledne. Ubytovací kapacita je omezena, bude nutné se včas přihlásit. Bližší informace budou včas doplněny. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Výlet Mirakulum

V neděli 8. září 2024 se uskuteční celodenní výlet do zábavného parku Mirakulum. Předpokládaný odjezd bude v 9.00 hod., návrat ve večerních hodinách. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný termín.