Okrsková soutěž v požárním sportu

Velkého úspěchu dosáhla naše družstva na okrskové soutěži v požárním sportu, která proběhla v sobotu 21. května v Sendražicích.

IMG_0056

Současně proběhla soutěž O pohár starosty obce. Na startovní listině bylo přihlášeno celkem 18 družstev. Náš sbor reprezentovala dvě družstva mladých hasičů, družstvo žen a mužů. Naši nejmenší hasiči si odvezli pohár starosty za 3. místo a obsadili 1. místo v okrsku, starší děti vybojovaly pohár starosty za 2. místo a obsadili 1. místo v okrsku. Naše ženy zvítězily, z obou soutěží si přivezly poháry za první místa. Družstvo mužů celkově skončilo na 5. místě, v okrsku obsadilo 2. místo.

Všem soutěžícím i trenérům děkujeme za dosažené výsledky a přejeme hodně úspěchů na dalších sportovních akcích.