10 let družstva žen

V sobotu 12. května proběhla v restauraci Cejnarka malá oslava. Před deseti lety bylo znovu založeno soutěžní družstvo žen.

IMG_0060

První schůzka proběhla v měsíci březnu v hasičské zbrojnici, kde se ženy seznámily s některými členy sboru a s tím, co je čeká a nemine. Nové družstvo se poprvé sešlo na tréninku 13. dubna 2008. První soutěže v požárním sportu se ženy zúčastnily 3. května 2008 ve Střezeticích, kde  obsadily krásné 4. místo. První pohár si ženy přivezly z Nedělišť za druhé místo, kde 28. června 2008 proběhla okrsková soutěž. A následovaly další soutěže, ze kterých si ženy přivážely poháry do své sbírky. Během této doby se ženy také výrazně podílely na činnosti hasičského sboru. Právě 10. výročí je příležitostí vyslovit poděkování všem našim ženám, které se zasloužily o založení nového družstva nebo za obětavou práci ve sboru.