17. mezinárodní Nábřeží paromilů

Velkému zájmu dětí i dospělých se těšila dětská hasičská bugina na 17. mezinárodním Nábřeží paromilů, které proběhlo v sobotu 31. srpna v Hradci Králové.

20190831_090856

Letošnímu, v pořadí již 17. Nábřeží paromilů, přálo i počasí, a tak se ve všech ohledech vydařilo. 70 vystavovatelů na něm představilo k plné spokojenosti návštěvníků několik set exponátů. Hasičské sbory zde předvedly parní stříkačky, z nichž se dvě zúčastnily kdysi hašení hořícího Národního divadla. Premiéru tu měla také dětská hasičská bugina SDH Předměřice nad Labem, která má všechny základní funkce jako cisternová automobilová stříkačka a je jediná v ČR. Návštěvníci této akce mohli zhlédnout několik ukázek zásahu mladých hasičů SDH Předměřice nad Labem s hasičskou buginou. Na závěr byly pro děti připraveny projížďky s  hasičskou buginou po nábřeží.