Dětský den

V pátek 2. června byl lampionovým průvodem zahájen dětský den, který uspořádal náš hasičský sbor. 

20170602_195754

 

Za doprovodu mažoretek s dechovou hudbou se průvod vydal obcí. V obecním parku pak návštěvníci mohli shlédnout ohňovou show a program byl zakončen ohňostrojem. Sobotní program byl zahájen soutěžemi o ceny, kde si děti vyzkoušely své dovednosti, znalosti i odvahu. V další části programu byla pro návštěvníky připravena ukázka zásahu hasičů a mažoretky SPV Předměřice nad Labem nám předvedly své nové vystoupení. Program pokračoval ukázkou terarijních zvířat, kde se děti seznámily s životem plazů. Následovalo vystoupení parkourové skupiny Station 91 a v pořadu Těšíme se na prázdniny si děti zatančily. Během dne byla pro děti připravena spousta atrakcí jako např. obří nafukovací skluzavka, kolotoč, projížďky na koni, malování na obličej nebo lanový park. Na závěr dětského dne proběhlo vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí a slosování hlavních cen soutěže Nebezpečí požáru a děti, kde vítěz obdržel vstupenku na let horkovzdušným balónem.