Hasičský den

Po roce opět ožil obecní park v Předměřicích nad Labem. Ve dnech 7. a 8. června jsme v tomto překrásném prostředí uspořádali Hasičský den.

20190608_095311

                                                                                                 

Páteční program byl zahájen lampionovým průvodem. Za doprovodu mažoretek s dechovou hudbou a hasičskou technikou se průvod vydal obcí. V obecním parku pak návštěvníci mohli shlédnout ohňovou show a program byl zakončen ohňostrojem. V sobotu byly pro návštěvníky připraveny různé soutěže, kde si vyzkoušeli své znalosti, dovednosti a odvahu. Následovala ukázka zvířat ze záchranné stanice Jaro Jaroměř. Poté se představily mažoretky SPV Předměřice s novým vystoupením. Další část programu patřila mladým hasičům, kde si slavnostně převzali od starosty sboru nové hasičské vozidlo.  Následovala dětská diskotéka, kde si všichni mohli zatančit. Na závěr proběhlo vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí a slosování hlavních cen soutěže Nebezpečí požáru a děti, kde vítěz obdržel vstupenku na let horkovzdušným balónem.