Hasičský den

20230610_102837

Ve dnech 9. a 10. června jsme v obecním parku uspořádali tradiční hasičský den. 

V pátečním programu byly pro návštěvníky připraveny různé atrakce, děti se mohly povozit na koních a nechybělo vystoupení mažoretek. Následoval maškarní průvod, který se za doprovodu dechové hudby vydal obcí. Po ukončení průvodu návštěvníci  mohli shlédnout ohňovou show a program byl ukončen ohňostrojem. 

Následující den jsme pro děti připravili soutěže o ceny, v hudebním vystoupení si všichni zatančili s Elzou a výcvik psů nám předvedli kynologové z Opatovic nad Labem. V ukázce zásahu hasičů se návštěvníci seznámili s použitím ručních hasících přístrojů a jakým způsobem nehasit vznícený olej na kuchyňské pánvi. V animačním programu „Vosa jede“ se děti i dospělí zapojili do zábavné show. Během dne byla pro děti připravena spousta atrakcí jako např. obří nafukovací skluzavka, kolotoče, projížďky s hasičskou buginou, lanový park nebo malování na obličej. Vítěz soutěže „Nebezpečí požáru a děti“ obdržel vstupenku na let horkovzdušným balónem a na závěr se děti vyřádily v hasičské pěně.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *