Mladí hasiči na bowlingu

V neděli 22. února se ve sportovní hale uskutečnil turnaj mladých hasičů v bowlingu.

IMG_6162

Starší děti si to rozdaly na jedné dráze, přípravka a mladší děti vytvořily druhé družstvo. Těm nejmenším ještě pomáhali rodiče. Všichni bojovali až do konce a i když většina z nich nejsou pravidelní hráči bowlingu, tak hráli úplně senzačně. Měli bojovného ducha, radovali se z každého dobrého hodu a podpořili výtečnou atmosféru celého turnaje. Na závěr proběhlo vyhodnocení, kde všichni dostali medaile a lízátka. Ze starších dětí vyhrál Jakub Valášek, druhý byl Václav Riegr a třetí skončil Marek Minařík. Z mladších dětí byl nejlepší Bohdan Cericov, na druhém místě skončil Roman Vrbenský a Viktor Cericov a třetí místo obsadila Natálka Hejtmánková.