Okresní kolo hry Plamen

V sobotu 11.5. se naši mladí hasiči jako nováčkové zúčastnili jarní části okresního kola hry Plamen, která proběhla na stadionu VLA v Hradci Králové. 

Příprava na požární útok

Na start se připravilo celkem 21 družstev a závodníci museli zvládnout 5 disciplín. První disciplínu požární útok CTIF s překážkami naše družstvo dokončilo až na druhý pokus, protože došlo k technické závadě na džberové stříkačce. V této disciplíně obsadili 9. místo.  Následovala štafeta 400 m s překážkami CTIF, kterou naši zvládli bez chyby a obsadili 9. místo. Ve štafetě požárních dvojic obsadili také 9. místo. Další disciplínu štafetu 4×60 m už naše děti  absolvovaly za hustého deště ale přesto obsadily krásné 9. místo. Požární útok byl poslední disciplínou, kde naše družstvo skončilo šesté. V celkovém hodnocení mladí hasiči obsadili 10. místo.

Poděkování patří Pavlíně Šecové, Marku Minaříkovi, Adamu Hronešovi, Tomáši Valáškovi, Miroslavu Bendovi, Kateřině Voňkové, Lucii Bartošové, Kateřině Javůrkové, Kubovi Valáškovi a Veronice Hromádkové za dosažené výsledky a reprezentaci našeho sboru, Martinu Robovi a Radce Smetanové za přípravu mladých hasičů na tuto soutěž.