Okrsková soutěž v požárním sportu

IMG-20230514-WA0008

V sobotu 13. května proběhla v Předměřicích na fotbalovém hřišti soutěž v požárním sportu. Na startovní listině bylo přihlášeno celkem 21 družstev dětí a 8 družstev dospělých. Soutěžící měli jeden pokus, výsledný čas se započítával do okrskové soutěže i do soutěže o Předměřický pohár. V okrskové soutěži naše starší děti vybojovaly pohár za první místo, mladší děti „A“ obsadily druhé místo, muži skončili na třetím místě a družstvo žen si odneslo pohár za druhé místo. V soutěži o Předměřický pohár starší děti opět zvítězily, mladší děti „A“ obsadily čtvrté místo a mladší děti „B“ šesté místo, muži obsadili třetí místo a ženy druhé místo. Děkujeme všem za skvělé výsledky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *