Okrsková soutěž v požárním sportu

V tomto roce jsme se stali pořadateli okrskové soutěže v požárním sportu, která byla součástí soutěže „O předměřický pohár“. Tato akce se konala v sobotu 27. června 2009 Požární útok mužůna písníku.Společná fotografie předměřických hasičů

 

Pozvání přijala také spřátelená soutěžní družstva mužů a žen z Předměřic nad Jizerou. Do soutěže se přihlásilo celkem 17 družstev. Jako první zahájili soutěž muži, následovala družstva žen a družstva dětí. V soutěži „O předměřický pohár“ první místo vybojovali muži z Rozběřic s časem 43.00 s, naši muži obsadili 4. místo s časem 51.00s, muži z Předměřic nad Jizerou skončili na sedmém místě s časem 63.90s. Pohár za první místo si odvezly ženy z Rozběřic s časem 42.50s, naše ženy vybojovaly pohár za druhé místo s časem 49.00s, ženy z Předměřic nad Jizerou obsadily čtvrté místo. V okrskové soutěži si muži ze Sendražic odvezli pohár za první místo, naši muži získali pohár za druhé místo, muži z Nedělišť obsadili třetí místo. Naše ženy v této kategorii vybojovaly pohár za první místo, pohár za druhé místo si odvezly ženy z Nedělišť.

Po ukončení okrskové soutěže proběhlo s hasiči z Předměřic nad Jizerou přátelské posezení v  restauraci Cejnarka. Následující den jsme se s nimi rozloučili a Jizerští hasiči se vydali na cestu domů.