Okrsková soutěž v Předměřicích n/L

Soutěž v požárním sportu Předměřice n/L

Poslední červnovou sobotu byl náš sbor pořadatelem okrskové soutěže v požárním sportu, která se uskutečnila na fotbalovém hřišti TJ Slavoj.

Tato soutěž byla zahájena v 10 hodin za účasti  starosty SDH Sendražice Rudolfa Lenharta,  starosty SDH Neděliště Václava Bárty a starosty okrsku Jana Medaše. Do soutěže se přihlásilo celkem 6 družstev. Družstva mužů:  SDH Předměřice nad Labem, Neděliště, Sendražice a Světí. Družstva žen SDH Předměřice nad Labem a Neděliště.  Soutěž zahájila družstva mužů, následovala družstva žen. V rámci okrsku naši muži obsadili třetí místo, druhé místo vybojovali muži z Nedělišť a pohár za první místo si odvezli muži ze Sendražic. Našim ženám se podařilo vybojovat pohár za první místo, ženy z Nedělišť obsadily druhé místo. V celkovém pořadí naši muži obsadili čtvrté místo a ženy se umístily na prvním místě.