Požární ochrana očima dětí

V měsíci březnu proběhlo základní kolo výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí, do které se zapojili žáci místní Základní školy a kolektiv mladých hasičů.

Machatá Aneta

Do okresního kola postoupili tito žáci:

Základní školaHalamková Gabriela, Kudrnová Viktorie, Pospíšil Daniel, Zběhlíková Alžběta, Khomová Daniela, Hudský Kryštof, Nováková Viktorie, Halamková Lidmila, Malinová Anežka, Rejent Kryštof, Jizbová Tereza, Součková Jana, Sládková Adéla, Benešová Lucie, Kobza Samuel, Hegedüsová Lucie, Hraníčková Kamila, Machatá Aneta, Zavadilová Marie, Valášek Jakub, Jelínková Eliška, Srkalová Kristýna, Šolc Michal, Strunová Alena, Černá Sofie, Kliment Lukáš, Javůrková Kateřina, Klimešová Klára, Zavadilová Marie, Jarková Anna, Zákostelský Jan, Lukášková Adriana.

Kolektiv mladých hasičůJakub Havlík, Bohdan Cericov, Natálie Hejtmánková, Veronika Rážová, Victor Cericov, Ondřej Havlík, Lukáš Jaroš, Kateřina Bartoňková.

Kdopak letos asi poletí?