Soutěž Požární ochrana očima dětí

V měsíci březnu bylo ukončeno základní kolo výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí, do které se zapojili žáci Základní školy a kolektiv mladých hasičů.

IMG_9689

Do okresního kola postoupili tito žáci: Aneta Klimešová, Filip Rambousek, Ester Smotlachová, Gabriela Halamková, Šárka Šimerdová, David Ferbar, Samuel Kobza, Kamila Hraníčková, Matyáš Bednář, Izabela Khomová, Denisa Janatová, Natálie Petráčková, Filip Kiršbaum, Kateřina Čvančarová, Eliška Danielčíková, Adam Neuman, Vojtěch Ujec a Daniela Riegrová. Z kolektivu mladých hasičů postupuje Bohdan Cericov, Victor Cericov, Natálie Hejtmánková, Veronika Rážová, Kristýna Hanušová a Lukáš Jaroš.

Vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 11. června 2016 v obecním parku na závěr dětského dne.