Soutěž v Nedělištích

Nástup soutěžních družstev

V Nedělištích na fotbalovém hřišti se v sobotu 16. června uskutečnila okrsková soutěž v požárním sportu, která byla součástí soutěže O pohár starosty obce.

Celkem se do soutěže přihlásilo 16 družstev. Po zahájení provedly požární útok děti, poté následovala družstva žen   a mužů. Naše ženy dosáhly času 40.78 vteřin, se kterým obsadily 1. místo v okrsku i v soutěži O pohár starosty obce. Muži s časem 48.40 vteřin v okrsku obsadili 3. místo a v soutěži   O pohár starosty obce se umístili na 4. místě.

Humanitární sbírka

Tento den jsme také v hasičské zbrojnici zorganizovali humanitární sbírku. Spoluobčané tak mohli věnovat nepotřebné letní a zimní oblečení, lůžkoviny, domácí potřeby, peřové přikrývky a polštáře. Celkem bylo nashromážděno asi 3 tuny humanitárního materiálu. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří přispěli na tuto akci.