Soutěž v požárním sportu Neděliště

20240622_123303

V sobotu 22. června proběhla v Nedělištích na fotbalovém hřišti soutěž v požárním sportu O pohár starosty obce, která byla součástí okrskové soutěže. Do soutěže se přihlásilo celkem 39 družstev, z toho 24 družstev dětí a 15 družstev dospělých. Soutěž zahajila družstva dětí, následovala družstva žen a mužů. Naše přípravka zde měla premiéru, v celkovém pořadí obsadila krásné 4. místo a v okrsku skvělé 2. místo. Družstvo mladších dětí B se sice nedostalo do první trojky a skončilo na 9. místě, družstvo A  si s časem 21,84  odvezlo medaile za první místo. Je to obrovský úspěch našich mladých hasičů, kteří vyhráli ve své kategorii ze třinácti soutěžních družstev. Naše ženy v celkovém pořadí obsadily 5. místo a v okrsku 3. místo,  muži v celkovém pořadí skončili na 6. místě a v okrsku obsadili 2. místo. Děkujeme všem soutěžícím a trenérům za dosažené výsledky.