Turnaj v bowlingu

20240310_133313

V neděli 10. března se ve sportovní hale uskutečnil turnaj v bowlingu mladých hasičů. Děti byly rozděleny do tří věkových kategorií. Turnaje se zúčastnilo celkem 19 dětí. V kategorii do 7 let obsadila třetí místo Diana Antošová, pohár za druhé místo si odnesla Nina Filinová a vítězem se stal Tomáš Branda. V kategorii do 11 let třetí místo obsadila Vanesa Antošová, druhé místo obsadila Viktorie Špráchalová a první místo vybojoval Michal Krytinář. V kategorii do 15 let třetí místo obsadil Victor Cericov, na druhém místě skončil Bohdan Cericov a vítězem se stala Natálie Hejtmánková.

Bowling není jenom sport, ale především zábava, získávání nových zkušeností, navazování přátelství a nezapomenutelné zážitky, které si všichni určitě odnesli.