Turnaj v bowlingu

V neděli 14. února si mladí hasiči dali sraz ve sportovní hale, kde proběhl turnaj v bowlingu.

IMG_9575

 

 

 

 

 

Děti se rozdělily do dvou věkových kategorií a soutěž mohla být zahájena. V kategorii starších dětí po prvním kole zvítězila Daniela Riegrová, druhé místo Katka Voňková a třetí místo obsadil Adam Hroneš. V kategorii mladších dětí zvítězil Bohdan Cericov, druhé místo obsadil Roman Vrbenský a třetí skončila Veronika Rážová. Druhé kolo nám pořádně zamíchalo s pořadím, některé děti se rozehrály a v celkovém součtu bodů to dopadlo následovně: v kategorii starších dětí překvapivě zvítězil Václav Folta, druhé místo patří Daniele Riegrové a medaili za třetí místo obdržela Katka Voňková. V kategorii mladších dětí zvítězil Bohdan Cericov, druhé místo obsadil Viktor Cericov a na třetím místě skončil Roman Vrbenský. Blahopřejeme všem vítězům.