Vánoce u hasičů

20231216_162745

V krásné vánoční atmosféře jsme se sešli s mladými hasiči u našeho vánočního stromečku, abychom si i my připomněli ty nejkrásnější svátky v roce.  V sobotní podvečer na děti čekala svátečně vyzdobená klubovna se spoustou svíček, které ještě umocnily kouzelnou atmosféru. Pod rozsvíceným stromečkem si nejdříve každý našel malý dárek. Poté si děti vyráběly vánoční andělíčky a pouštěly lodičky ze skořápek ořechů. Všichni jsme si zazpívali vánoční koledy a ve hře na slepou bábu jsme po hmatu poznávali své hasičské kamarády. Děti se také těšily na lití olova, kde z roztaveného kovu odlitého do vody vznikly různé tajemné tvary. Na závěr jsme si všichni popřáli  krásné Vánoce,  hodně zdraví a štěstí v novém roce.