Vánoční besídka

I v letošním roce jsme pro naše mladé hasiče připravili vánoční besídku, která proběhla v sobotu 19. prosince v hasičské zbrojnici.

IMG_9389

 

 

František nám trochu zakouřil klubovnu, tak jsme ještě před příchodem dětí museli vyvětrat. Pod rozsvíceným stromečkem si nejdříve každý našel malý dárek. Pak jsme si všichni zazpívali vánoční koledy. Následoval malý vánoční koncert, kde nám kluci Hanzlíkovi zahráli koledy. České Vánoce jsou bohaté na různé tradice a zvyky, proto si děti některé vyzkoušely, jako např. pouštění lodiček, krájení jablka nebo házení střevícem. Nejmenší hasiči si připravili malou scénku, jak by se na výletě postarali o zraněného kamaráda. Starší děti nám předvedly ukázky z televizního pořadu Partička. Děti si mohly vyrobit papírový stromeček, nebo navléknout řetěz s potravou pro ptáčky.

Na závěr jsme si všichni popřáli  krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce.