Výlet do Fajnparku

20231001_143221

V sobotu 1. října jsme pro mladé hasiče připravili celodenní výlet do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou. Po příjezdu do zábavného parku jsme nasedli do vláčku, který nás provezl celým areálem. Během cesty nám mávali muchomůrky a motýli, viděli jsme obrovskou kobylku i dinosaury. Poté jsme zamířili do Hopsálkova, kde nás vítal obří nafukovací polštář a mnoho dalších atrakcí. Děti si vyzkoušely jumping nebo skákací a běhací trampolíny. Pak jsme vyrazili na projížďku do Safari, kde si každý mohl vyzkoušet jízdu autem po vyznačené trase,  kousek dál na nás čekala vesmírná vozítka bez volantu, nebo horolezecká stěna Kilimandžáro. Prošli jsme si říši obřího hmyzu a nechyběla dobrodružná výprava Dinopralesem. Počasí bylo krásné a děti si to užily. Letos se nám výlet vydařil, ostatně fotky napoví více.