Výlet do Fajnparku

V sobotu 28. září jsme pro mladé hasiče připravili celodenní výlet do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou.

20190928_121942

Po příjezdu do Fajnparku jsme nasedli do vláčku, který nás provezl celým areálem. Během cesty nám mávali muchomůrky a motýli, viděli jsme obrovskou kobylku i dinosaury. Poté jsme zamířili do Hopsálkova, kde nás vítal obří nafukovací hrad a mnoho dalších atrakcí. Děti si vyzkoušely jumping nebo skákací a běhací trampolíny. Pak jsme vyrazili na projížďku do Safari, kde si každý mohl vyzkoušet jízdu autem po vyznačené trase a kousek dál na nás čekala vesmírná vozítka bez volantu a řídítek. Viděli jsme i klauna a Babu Jagu. Prošli jsme i naučné stezky, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Počasí bylo úžasné a děti maximálně spokojené. Letos se nám výlet vydařil, ostatně fotky napoví více.