Závod požárnické všestrannosti-Libčany

Mladí hasiči z okresu Hradec Králové si v sobotu 12.října dali sraz v Libčanech, kde proběhlo podzimní kolo Závodu požárnické všestrannosti. 

 

 

 

 

Na startovní listinu se přihlásilo celkem 42 družstev dětí. Pro mladé hasiče bylo připraveno šest disciplín, střelba ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochrana a překonání překážky, které byly rozmístěny na úseku 3 km.  Naše družstvo „A“ se připravilo na start s pořadovým číslem 20, družstvu „B“ bylo přiděleno číslo 23. I když naše družstvo „A“ zaběhlo šestý nejlepší čas, za chyby na topografii a střelbě ze vzduchovky to v závěrečném hodnocení stačilo pouze na 16. místo. Družstvo „B“ obsadilo 24. místo. To byla poslední soutěž v tomto roce a děti se pomalu budou připravovat na jarní kolo, které se uskuteční v měsíci květnu 2014.